У російському МЗС відреагували на видворення з України пропагандиста з НТВ

Пропагандисту заборонено в'їзд до України на три роки.

У російському МЗС відреагували на те, що Служба безпеки України примусово повернула до Росії журналіста російського телеканалу НТВ В'ячеслава Немишева, якого затримали 4 жовтня у Києві.

Про це йдеться на сайті відомства.

Зокрема, пропагандисту заборонено в'їзд до України на три роки. У російському МЗС назвали «безглуздими» обґрунтування видворення Немишева.

«Систематичний характер грубих порушень прав російських ЗМІ і їхнє безглузде обґрунтування, так само як і гоніння на незалежних місцевих журналістів, яке посилюється, свідчать про те, що об'єктивна подача інформації розглядається Києвом як реальна загроза режиму, а не запорука розвитку демократичного суспільства. Висуваючи рух до «європейський цінностей». Постулюючи рух до «європейських цінностей», насправді українська влада вибудовує класичну тоталітарну конструкцію, де придушення інакомислення – норма», - йдеться у заяві російського МЗС.

У відомстві РФ також звинуватили українську владу в «сприянні посиленню правового свавілля» щодо російських журналістів.

ВідеоУ Києві затримали працівника НТВ з акредитацією самопроголошеної "ДНР"

«Знову закликаємо спеціалізовані міжнародні структури, зокрема, представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ А.Дезіра, дати принципову оцінку порушенням прав російських журналістів з боку офіційного Києва. Хотілося б, щоб і «старі європейські демократії» не залишалися осторонь від справедливої і необхідної критики дій своїх молодших партнерів», - підсумували у російському МЗС.

Нагадаємо, сьогодні, 5 жовтня, Служба безпеки України примусово повернула до Росії журналіста російського телеканалу НТВ В'ячеслава Немишева, якого затримали 4 жовтня у Києві. Громадянина Росії Немишева затримали у Києві працівники поліції за скоєння дрібного правопорушення. Під час встановлення його особи правоохоронці виявили у нього акредитаційне посвідчення фейкового "Міністерства інформаційної політики ДНР", так звану "військову акредитацію". Це стало підставою для залучення співробітників СБУ для перевірки затриманого. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: