У російському МЗС відреагували на видворення з України пропагандиста з НТВ

У російському МЗС відреагували на видворення з України пропагандиста з НТВ

У російському МЗС відреагували на видворення з України пропагандиста з НТВ

Фото: Pushkino.tv

Пропагандисту заборонено в'їзд до України на три роки.

У російському МЗС відреагували на те, що Служба безпеки України примусово повернула до Росії журналіста російського телеканалу НТВ В'ячеслава Немишева, якого затримали 4 жовтня у Києві.

Про це йдеться на сайті відомства.

Зокрема, пропагандисту заборонено в'їзд до України на три роки. У російському МЗС назвали «безглуздими» обґрунтування видворення Немишева.

«Систематичний характер грубих порушень прав російських ЗМІ і їхнє безглузде обґрунтування, так само як і гоніння на незалежних місцевих журналістів, яке посилюється, свідчать про те, що об'єктивна подача інформації розглядається Києвом як реальна загроза режиму, а не запорука розвитку демократичного суспільства. Висуваючи рух до «європейський цінностей». Постулюючи рух до «європейських цінностей», насправді українська влада вибудовує класичну тоталітарну конструкцію, де придушення інакомислення – норма», - йдеться у заяві російського МЗС.

У відомстві РФ також звинуватили українську владу в «сприянні посиленню правового свавілля» щодо російських журналістів.

У Києві затримали працівника НТВ з акредитацією самопроголошеної "ДНР"

У Києві затримали працівника НТВ з акредитацією самопроголошеної "ДНР"

«Знову закликаємо спеціалізовані міжнародні структури, зокрема, представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ А.Дезіра, дати принципову оцінку порушенням прав російських журналістів з боку офіційного Києва. Хотілося б, щоб і «старі європейські демократії» не залишалися осторонь від справедливої і необхідної критики дій своїх молодших партнерів», - підсумували у російському МЗС.

Нагадаємо, сьогодні, 5 жовтня, Служба безпеки України примусово повернула до Росії журналіста російського телеканалу НТВ В'ячеслава Немишева, якого затримали 4 жовтня у Києві. Громадянина Росії Немишева затримали у Києві працівники поліції за скоєння дрібного правопорушення. Під час встановлення його особи правоохоронці виявили у нього акредитаційне посвідчення фейкового "Міністерства інформаційної політики ДНР", так звану "військову акредитацію". Це стало підставою для залучення співробітників СБУ для перевірки затриманого. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація