Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії запрацює візовий центр України

Рішення про надання візи, як і раніше, залежатиме від консула.

15 червня в російському Новосибірську запрацює візовий центр України. Установа допомагатиме у відкритті віз для в’їзду в Українську державу іноземців та осіб без громадянства, які проживають у Російській Федерації.

"Функціонування центру забезпечуватиме компанія VF Worldwide Holding Ltd. Візовий центр прийматиме та передаватиме на розгляд до Консульства України в Новосибірську клопотання про оформлення віз", - йдеться у повідомленні прес-служби МЗС.

Заявники зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі.

Також у візовому центрі будуть доступні такі послуги: виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, смс-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо.

В установі можна буде отримати тільки технічний супровід щодо віз. Рішення про оформлення чи відмова буде залежати від консула України в Новосибірську.

Нагадаємо, 15 січня у Китайській Народній Республіці відкрили три візові центри України. Вони розташовані у Пекіні, Шанхаї та Гуанчжоу.

ВідеоУкраїна відзначає першу річницю безвізу

Понад півмільйона подорожей - з біопаспортами, без черг у консульствах за візами. Втім, у найближчому майбутньому доступна Європа для українських туристів може стати платною. У Єврокомісії обговорюють нові правила в'їзду. Перед поїздкою охочі подорожувати Європою мають заповнити анкету -  вартість цієї процедури 7 євро, - і діятиме документ три роки. 

Україна відзначає першу річницю безвізу

Залиште свій коментар

Вибір редакції