Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У російському посольстві не повірили заяві Скрипаль і вимагають особистої зустрічі

У дипмісії вважають, що заяву писала англомовна людина.

Російське посольство у Великобританії не повірило в добровільність заяви Юлії Скрипаль і вимагає особистої зустрічі з нею.

Про це йдеться в заяві посольства.

Коментуючи відеоролик, в якому дочка колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля зачитувала свою заяву, російські дипломати зазначили, що він посилив їхню "стурбованість щодо умов, в яких вона утримується".

Відео Юлія Скрипаль вперше після отруєння з'явилася перед камерами

Із журналістами дівчина зустрілася у секретній локації у Лондоні. Юлія розповіла, що важко одужує та не може змиритися із фізичними та емоційними змінами у житті, які сталися після отруєння. Дякує британським лікарям та відмовляється від допомоги російського посольства.

Юлія Скрипаль вперше після отруєння з'явилася перед камерами

"Цілком очевидно, Юлія зачитувала заздалегідь написаний текст. Більш того, судячи з цілої низки обертів, це був переклад з англійської, причому оригінал був складений носієм мови. Опубліковані власноручні листи Юлії двома мовами підтверджують це враження", - йдеться в заяві дипмісії.

Російська сторона вимагає дати можливість поспілкуватися з Юлією Скрипаль безпосередньо, "щоб переконатися, що вона не утримується проти своєї волі і не робить заяв під тиском".

"Поки що у нас є всі підстави підозрювати зворотне", - заявляють у російському посольстві.

Нагадаємо, 23 травня дочка колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля Юлія дала перше інтерв'ю після одужання. Вона сказала, що одужання після отруєння нервово-паралітичним газом було довгим і важким, і що у подальшому хотіла б повернутися до Росії. 

18 травня екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля, отруєного нервово-паралітичною речовиною на початку березня у Великій Британії, виписали з госпіталю Солсбері

5 березня стало відомо, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль потрапив у лікарню після серйозного отруєння невідомою речовиною. Дружина колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка заявила, що ситуація зі Скрипалем "дуже схожа на те, що сталося з її чоловіком". Як відомо, він помер 2006 року в результаті отруєння полонієм.

14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про вислання з країни 23 дипломатів РФ і про скасування візиту глави російського МЗС Сергія Лаврова у країну через отруєння в Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. У відповідь РФ оголосила персонами нон ґрата 23 британських дипломатів. 26 березня слідом за Британією низка країн заявили про видворення російських дипломатів. Серед них і Україна.

10 квітня стало відомо, що Юлію Скрипаль виписали з лікарні, а її батько вийшов з критичного стану. Організація із заборони хімічної зброї дійшла висновку, що влада Великої Британії правильно ідентифікувала речовину, якою було отруєно російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію, та підтвердила російське походження "Новачка".

Згодом спецслужби Великої Британії встановили особи підозрюваних у токсичному нападі на екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Їхніх імен не розголошують, проте вважають, що вони пов'язані з Кремлем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції