Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Ростові місцеві жителі заблокували рух двох підозрілих БТРів

Поліція, що прибула на місце, розпорядилася пропустити військову техніку.

29 липня ввечері в селищі Чкаловському у Ростові місцеві жителі зупинили два БТРи, які здалися їм підозрілими.

Як повідомляється, в місті вже звикли до переміщення бронетехніки, але ці машини відрізнялися від звичних - їхні номери були затерті, поруч не було машин супроводу військової автоінспекції, пише "Хартія 97".

Городяни перекрили бойовим машинам хід, оточивши їх легковими автомобілями, і викликали співробітників дорожньої інспекції. Намагалися достукатися до екіпажів бронемашин, але відповіді від них не отримали.

Наряд поліції, що прибув на місце, за свідченнями очевидців, отримав наказ машини відпустити, під охороною поліцейських машини поїхали в бік виїзду з Ростова на Новошахтинськ.

БТР у Ростові
Facebook/Сергей Ростовцев
У Ростові заблокували БТРи

У виданні novayagazeta.ru наголошується, що в останні тижні знову стало помітно більше військової техніки на дорогах Ростовської області, особливо в безпосередній близькості до українського кордону. Також зросла і кількість ДТП за участю військовослужбовців і військової техніки.

Нагадаємо, Дмитро Тимчук повідомляв, що в Ростовській області на базі російських спецслужб завершили підготовку спецгрупи, сформованої з 80 кримчан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції