Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У розсекречених архівах ЦРУ знайшли відомості про втечу Гітлера до Латинської Америки

Офіційна версія про самогубство колишнього лідера нацистів може виявитися хибною.

Якщо вірити нещодавно розсекреченим документам з архівів Центрального розвідувального управління США, загальновідома версія смерті лідера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера може виявитися хибною.

Серед розсекречених документів опинився рапорт інформатора американської розвідки від 10 жовтня 1955 року, в якому він повідомляє про те, що Гітлер після Другої світової війни втік до Латинської Америки.

У доповіді йдеться, що колишній боєць СС Філіп Сітроен зустрічався з Гітлером у Колумбії приблизно раз на місяць, коли Сітроен виїжджав у відрядження до цієї країни із Венесуели.

В якості доказу цих зустрічей інформатор отримав фото, яке було зроблено у колумбійському місті Тунга 1954 року. На цьому фото Сітроен сидить разом із чоловіком, схожим на Гітлера.

Гітлер у Колумбії
ЦРУ США

Зазначається, що колишній лідер нацистів переховувався у Латинській Америці під прізвищем Шріттельмайєр. Також інформатор повідомив, що у січні 1955 року Гітлер залишив Колумбію і поїхав до Аргентини.

За офіційною версією, Афольф Гітлер разом з дружиною Євою Браун покінчили життя самогубством 30 квітня 1945 року у Берліні. Їхні тіла спалили  в саду рейхсканцелярії.

Нагадаємо, американська влада розсекретила 2891 документ із архівів ЦРУ, що стосується вбивства екс-президента США Джона Кеннеді. Ще близько 300 документів у США влада вирішила поки не публікувати на прохання федеральних агентств – вони попросили додатковий час на ознайомлення з матеріалами. Якщо потреби у секретності вказаних документів не буде, весь архів даних буде опублікований вже навесні - 26 квітня 2018 року. 

ВідеоТрамп зняв гриф "таємно" з частини документів по убивство президента Кеннеді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції