У РПЦ заявили, що Папа Римський покаявся і хоче стати православним

Дивний висновок із зустрічі Папи Франциска з патріархом Кирилом зробив московський священик.

Папа Римський прагне перехреститися у православні. Про це парафіянам повідомив настоятель одного з московських храмів архімандрит Мелхіседек, ідеться в сюжеті нічного випуску ТСН.

За словами цього священика, глава католицької церкви розкаявся, що не зміг вберегти на Заході православні традиції, внаслідок чого там дозволили евтаназію, одностатеві шлюби та гей-паради.

Доказом змін у світогляді понтифіка Мелхіседек вважає хрест, що висів за спинами Франциска та Кирила під час їхньої зустрічі у Гавані. Це розп'яття священик вважає православним.

"Папа Римський хоче принести покаяння та повернутися в лоно святої православної церкви. За те, що він не зміг зберегти чистоту православ'я та життя у православній вірі на Заході", - сказав парафіянам Мелхиседек.

Раніше інший скандальний священик РПЦ заявив, що патріарх Кирил втратив зв'язок із реальністю і довго не протримається. За словами протоієрея Всеволода Чапліна, предстоятель "перестав розуміти, що він колективний проект, і має висловлювати не лише свою думку".

ВідеоРосійський настоятель вірить у навернення Папи Римського в православ’я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: