У Румунії поновилися протести після жорстокого розгону 50-тисячного мітингу в Бухаресті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент країни засудив дії поліції.

Масштабні демонстрації в урядовому кварталі Бухареста закінчилися сутичками. В них постраждали 455 людей, близько 70 шпиталізовані, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Антикорупційний протест організували румуни, які живуть за кордоном. Вони повернулися спеціально на демонстрацію, до них долучились і місцеві. За підрахунками ЗМІ, на вулиці вийшло понад 50 тисяч людей. Румуни сварять уряд через низькі зарплати та корупцію, обурені також відставкою Лаури Ковеші – колишнього антикорупційного прокурора. Її відсторонили в червні після того, як вона встигла відкрити кримінальні провадження проти сотень політиків та бізнесменів.

Щоби розігнати протестувальників, поліція застосовувала сльозогінний газ та водомети. Дії жандармів уже засудив президент країни, справу передали до прокуратури. Нині на площі знову збираються протестувальники, однак поки що демонстрація нечисленна.

ВідеоМасовий антикорупційний протест у Румунії: постраждали 440 осіб

Розгон протестів у Румунії. Масштабні демонстрації в урядовому кварталі Бухареста закінчилися сутичками. Постраждали 440 людей, більше півсотні  госпіталізовані. Антикорупційний протест організували румуни, які живуть закордоном. Повернулися експати спеціально на демонстрацію, до них долучилися і місцеві. За підрахунками ЗМІ, на вулиці вийшли близько 50 тисяч людей. Аби розігнати протестувальників, поліція застосовувала сльозогінний газ та водомети. 

Масовий антикорупційний протест у Румунії: постраждали 440 осіб

Залиште свій коментар

Вибір редакції