У Румунії пройшли виступи противників пенсійної реформи

Румунські пенсіонери влаштували акцію протесту через пенсійну реформу, згідно з якою держава зменшить виплати військовим, які пішлиу відставку.

У Румунії близько тисячі військових пенсіонерів виступили з акцією протесту проти оголошеного владою плану зі скорочення бюджетних витрат.

Протестуючих не влаштовує пенсійна реформа, згідно з якою держава зменшить виплати військовим, які пішли у відставку. Учасники акції зажадали від влади країни розірвати угоду з Міжнародним валютним фондом про перерахування Румунії кредитів на 20 мільярдів євро.

Для отримання цих грошей країні необхідно стримати дефіцит бюджету в рамках 6,8 відсотка від ВВП в 2010 році. У результаті Румунії вже довелося на 25 відсотків скоротити зарплати бюджетників. До кінця 2010 року в країні буде звільнено 70 тисяч держслужбовців.

Відзначимо, що у Франції з вересня також не припиняються акції протесту проти пенсійної реформи, яка передбачає підвищення віку виходу на пенсію з 60 до 62 років. Так, через страйки у країні вже кілька тижнів відзначається брак бензину на автозаправках. Як повідомив 25 жовтня міністр фінансів Крістін Лагард, кожен день протестів обходиться Франції в 200-400 мільйонів євро.

Читайте також:

У Парижі заблокували вхід у головний термінал аеропорту Руассі

Франція підрахувала щоденні збитки від страйків

Рейтинг Саркозі обвалився через пенсійну реформу

Сенат Франції схвалив пенсійну реформу Саркозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: