Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди запевняють, що тих, хто бореться з незаконним вирубуванням лісів, можуть вбити.

У Бухаресті кілька тисяч людей вийшли на протест із закликами зупинити незаконне вирубування лісів і мафію, яка ним керує.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Вбрані у костюми тварин мітингувальники крокували центральними вулицями із плакатами та скандували "Порятувати "легені країни" від браконьєрів!". Долучилися до акції і представники Грінпісу.

Протестувальники переконані, що в Румунії діє справжня мафіозна структура, яка процвітає завдяки корупції. А тих, хто намагається їй завадити, можуть навіть вбити. Лише за останні 2 місяці жертвами незаконних лісорубів стали двоє лісничих. Ще кількасот людей отримали травми чи погрози.

Відео Бухарест сколихнули протести проти незаконного вирубування лісів і мафії, яка ним керує

Долучалися до акції і представники Greenpeace. Убрані у костюми тварин мітингувальники крокували центральними вулицями із плакатами та скандували порятувати "легені країни" від браконьєрів. Протестувальники переконані, що в Румунії діє справжня мафіозна структура, яка процвітає завдяки корупції. А тих, хто намагається їй завадити - можуть навіть вбити.

Бухарест сколихнули протести проти незаконного вирубування лісів і мафії, яка ним керує

Нагадаємо, раніше "чорні лісоруби" вбили одного із лідерів активістів, які захищали Амазонію від вирубування лісів. Федеральна поліція Бразилії уже взялась за розслідування нападу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції