У Румунії відреагували на розслідуванні про контрабанду зброї з України

Силовики перевіряють факти, показані телеканалом.

Румунська влада почала перевірку фактів, викладених у розслідуванні британського телеканалу Sky News про постачання контрабандної зброї з України.

Про це йдеться в заяві прес-служби румунського Управління з боротьби з організованою злочинністю і тероризмом (DIICOT), передає ТАСС.

"Ми перевіряємо автентичність цих матеріалів. У них багато неясного, багато невідповідностей. Здається дивним, що торговці зброєю дозволили британським журналістам себе фотографувати", - сказав головний прокурор DIICOT Даніел Хороднічану.

Колишній директор SRI Костін Джорджеску вважає, що кадри, показані британським телеканалом, реальні. На його думку, це "має стати сигналом тривоги", тому що зброя у кінцевому підсумку може потрапити до угруповання "ІД" в Сирії і Іраку. Джорджеску виступив за співпрацю з Україною для припинення каналів постачання зброї.

"З Румунії зброя потрапляє в інші країни і в решті решт в руки мафіозі і терористів. Необхідне міжнародне співробітництво, особливо з Україною, з митними властями. З України зброя може перевозитися через Молдову, Польщу і Румунію", - сказав він.

Нагадаємо, у розслідуванні британського телеканалу Sky News, оприлюдненому у неділю, повідомляється, що з України через Румунію до країн Європейського союзу та Близького Сходу потрапляє контрабандна зброя. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: