У Рунеті завершився конкурс плакатів "Єдина Росія – партія шахраїв та злодіїв"

Відомий російський блогер Олексій Навальний розмістив у своєму ЖЖ 11 плакатів, які вийшли у півфінал конкурсу з метою пониження рейтингу партії Путіна.

У російському сегменті Інтернету завершився популярний конкурс плакатів "Єдина Росія – партія шахраїв та злодіїв".

Конкурс провів у Живому Журналі популярний блогер Олексій Навальний. Акція була приурочена до регіональних виборів, які невдовзі мають пройти у десяти регіонах РФ.

Всього було більше 340 учасників. У півфіналі були обрані 11 плакатів, розміщених в ЖЖ. Утім, Навальний уточнив, що дедлайну у конкурсу немає.

"Встигли ви поширити плакати до виборів/не встигли - значення не має. Ми займаємося пониженням реального рейтингу ЄдРа, а не мальованого і залежного від шахраїв у виборчкомі", - підкреслив він.

"Будь-які плакати, які сподобалися, ми всіляко популяризуємо, поширюємо і просто наклеюємо в офісі/під'їзді тощо", - зазначив Навальний.

Політична партія "Єдина Росія" є правлячою в РФ, її главою є чинний прем'єр-міністр Володимир Путін.

На початку 2011 року в Рунеті розгорнулася широка компанія проти партії, в якій її називають "партією шахраїв і злодіїв". Ця компанія почалася після того як адвокат Шота Горгадзе пригрозив подати до суду від імені невідомих членів ЄР на суспільного діяча Олексія Навального за оціночне судження, висловлене ним у ефірі радіостанції: "До партії "Єдина Росія" я ставлюся погано. "Єдина Росія" - це партія шахраїв і злодіїв".

Після погроз Горгадзе в своєму ЖЖ Олексій Навальний провів опитування, в якому 96,6% з 39467 респондентів, які проголосували, погодилося з цим його твердженням.

Читайте також:

Волочкова заявила, що вона більше не член є***чої партії Путіна, бо та - справжнє г***но

Шпигунка Чапман стала політичною соратницею Путіна

Депутат-єдинорос відзначив перемогу на виборах з роздягненими дівчатами в барі

Путін злякався, що в поліції з'являться "ПІЗДЮНи", "ПУПСи" і "ПІДоРи" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: