У Рязані учня змусили вибачатися за фото мізерного шкільного сніданку в соцмережах

В тарілці лежало трохи макаронних виробів і невелика котлетка.

В російській Рязані учня 71-ї школи "притягли до відповідальності" за публікацію фотографії шкільного сніданку в соцмережі.

Портал "РгоГород. Рязань" повідомляє, що фотографія тарілки з жменькою макаронів і маленькою котлеткою викликала великий інтерес користувачів соцмережі. Інші учні школи підтвердили, що їм дійсно видають маленькі порції.

"Так, дійсно такі маленькі порції. Кухарі кажуть, що це норма – 100 г гарніру. А при проханні покласти побільше кажуть, що тоді на інших не вистачить. Ось вчителям накладають повні тарілки. Не кажучи про директора та головного бухгалтера", - повідомив один з учнів.

У соцмережі фотографію прокоментували батьки "фотографа". Вони повідомили, що раніше дитина хвалила шкільну їдальню, але після подорожчання вартості харчування, почала скаржитися на маленькі порції.

Після того, як шкільне харчування привернуло стільки коментарів в соцмережі і реакцію місцевих ЗМІ, дитину з батьками викликали до школи.

"З хлопчиком і його батьками в школі провели роз'яснювальну бесіду. Хлопчик, охоплений соромом, був змушений вибачатися перед кухарями школи. Одним із способів впливу на хлопчика був той факт, що школяр харчується безкоштовно", - повідомляє видання.

Завуч школи заявляє, що школярів годують добре, харчування в даній школі одне з кращих в місті, а всі перевірки школа проходить на відмінно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: