У Саакашвілі черевиком не кидали, він просто шукав Попелюшку

Президент Грузії знайшов сандалію і шукав собі Попелюшку, а "російські провокатори" розповсюдили хибну інформацію.

Історія з черевиком, яким у президента Грузії нібито запустив невідомий на пляжній дискотеці, одержує все нові трактування.

Нагадаємо, багато російських учепилися за ці кадри і розповсюдили таку версію: у селі Ганмухурі на заході Грузії (на межі з Абхазією) 30-річний чоловік метнув черевика в голову президенту. Після кидка чоловік кинувся бігти, за ним погналися охорона Саакашвілі і поліція, його зловили і помістили в машину.

За останніми даними, співробітники органів правопорядку жорстоко побили винуватця інциденту.

У четвер увечері грузинська телекомпанія "Імеді" показала ті ж кадри, де Саакашвілі відвідує пляж, але пояснює їх так: президент йшов в оточенні охоронців і знайшов під ногами зовсім не черевик, а жіночу сандалю. "Чиє це? Хтось загубив туфлю. Хто її загубив? Хто у нас тут Попелюшка? Ну точно, її Попелюшка загубила. Гаразд, я її візьму з собою, а потім будемо міряти", - казав усміхнений президент Грузії, показуючи туфлю всім оточуючим.

Історію з "черевиком", розказану спершу опозиційними грузинськими газетами і підхопленими російськими ЗМІ, "Імеді" назвала "провокацією".

Читайте також:

У голову Саакашвілі запустили черевиком

Саакашвілі: Путін хоче мене вбити

У Буша ледь не поцілили черевиком

В центрі Москви портрет Ющенка закидали черевиками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: