У Санкт-Петербурзі відновили світло

У Санкт-Петербурзі відновлено енергопостачання, яке пропало внаслідок аварії на підстанції.

У районах Санкт-Петербурга, знеструмлених в зв'язку з аварією на підстанції, відновлено електропостачання.

Як повідомив заступник керівника дирекції по зв'язках із ЗМІ Федеральної мережевої компанії ЄЕС Дмитро Гризунів, на даний момент відновлено "енергопостачання всіх споживачів". За даними Гризунова, електропостачання було порушено менш ніж на одну годину.

ЗМІ повідомляють, що світ з'явився в Центральному, Петроградському, Приморському, Виборзькому районах; відновлена робота світлофорів.

Цю інформацію підтвердили і в МНС. Там зазначають, що подача електрики відновлена в усіх сім районів Санкт-Петербурга, що залишалися без світла близько 40 хвилин.

Перебої з подачею електроенергії в Пітері почалися увечері в п'ятницю, 20 серпня. Без світла залишилися центральні райони міста, в тому числі Невський проспект, а також Петроградська сторона і Приморський район. За оцінками віце-губернатора Олексія Сергєєва, без електрики залишилося 40 відсотків території міста.

Спостерігалися перебої в роботі метро; через НП було зупинено роботу трьох вокзалів - Московського, Ладозького й Фінляндського. Збій в подачі електрики викликав затримку 27 приміських електричок, проте до справжнього моменту рух на ділянках відновлено.

За попередньою версією, причиною відключення електрики в Санкт-Петербурзі стала аварія на підстанції "Східна" напругою 330 кВ. У той же час за даними Північно-Західного регіонального центру МНС Росії, збій стався відразу на двох підстанціях по 300 кВ кожна.

Читайте також:

Санкт-Петербург залишився без електрики

Влада Москви заборонила концерт на захист Хімкинського лісу

Третина росіян вважає серпень місяцем катастроф для країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: