Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Санкт-Петербурзі з мистецької виставки вилучили "непатріотичні" експонати про Путіна та півнів

Замість плакатів там тепер висять папірці з написом "цензура".

Із щорічної виставки петербурзького Союзу художників Росії вилучили 6 плакатів, які комусь із відвідувачів здалися "непатріотичними". Після відповідних дзвінків керівництво організації зняло роботи, а потім на місце прибули правоохоронці, які вилучили плакати на експертизу.

У союзі митців вважають винуватцями себе, бо недогледіли. "У нас мають бути творчі плакати, а не політичні. Якщо раптом когось наші художники образили, ми будемо намагатися все згладити, щоб не викликати ні в кого ніяких до нас питань", - заявив перший заступник правління спілки Петро Конош. На запитання про те, чи не здається йому, що такі установки обмежують свободу, він відповів: "І так у нас нелегке життя на сьогоднішній день, щоб ще його підкреслювати".

Автор двох із шести вилучених плакатів Юрій Орлов зауважив, що претензії виникли не одразу, а на третій день роботи виставки. "Було сказано, що надійшов якийсь сигнал про неблагонадійності цих робіт, з подачі ФСБ і дирекції вони були зняті. Але якщо прибрати всю гостроту, всю політичну складову, то що залишиться: "Не колупайся в зубах?", "Прибери за своїм вихованцем?" Це все речі в одному ряду з забороною вистави "Чиполліно". Калька 1970-х років!" – обурений він.

Відео На виставці про сирійську війну Міноборони Росії показало заборонені касетні бомби

Організація Conflict Intelligence Team звернула увагу на касетні бомби, показані Міністерством оборони Росії на виставці у парку "Патріот" у Московській області. Ці боєприпаси заборонені Дублінською конвенцією, яку Росія ратифікувати відмовилась. Однак використання касетних бомб Росія постійно заперечує.  

На виставці про сирійську війну Міноборони Росії показало заборонені касетні бомби

Залиште свій коментар

Вибір редакції