У Санкт-Петербурзі захопили крейсер "Аврора" і повісили на нього піратський прапор

У Санкт-Петербурзі захопили крейсер "Аврора" і повісили на нього піратський прапор

Фото: Veer

На крейсер "Аврора" у Санкт-Петербурзі причепили піратський прапор.

У Санкт-Петербурзі кілька молодих людей залізли на щогли крейсера "Аврора" і повісили там піратський прапор.

У свою чергу, організація "Їжа замість бомб" повідомляє, що організаторами акції "по захопленню "Аврори" "Пам'ятний жовтень або авророва неділя" є її активісти. Акція приурочена до Міжнародного дня ліквідації злиднів.

За заявою організації, учасники акції також здійснили "символічний постріл" з гармати.

Рятувальники спустили зі щогли крейсера "Аврора" двох молодих людей і передали їх в руки поліції, повідомляє "Інтерфакс". Піратський прапор, закріплений активістами на щоглі крейсера, був знятий.

Коли молодих людей виводили з крейсера, їхні прихильники, які зібралися поруч із кораблем, скандували: "Свободу! Свободу!".

Нагадаємо, що увечері 16 жовтня на борт крейсера проникли вісім осіб. П'ятьох з них вдалося затримати співробітникам корабля-музею, а троє людей, серед яких була дівчина, забралися на щоглу "Аврори" і підняли піратський прапор. Фахівці намагалися спустити молодих людей з щогли близько трьох годин. Дівчина спустилася раніше своїх товаришів.

Тим часом "Фонтанка.ру" з посиланням на ГУ МВС повідомляє, що у п'ятьох активістів, затриманих раніше, був вилучений піратський прапор і три обрізка металевих труб. Молоді люди, судячи з усього, хотіли встановити цей прапор на іншій щоглі корабля. Їм вже пред'явлені звинувачення в порушенні громадського порядку на крейсері "Аврора" в рамках статті 20.1 Адміністративного кодексу РФ (дрібне хуліганство).

Читайте також:

Пірати пограбували хімічний танкер

Армії дозволили розстрілювати терористів, наркоторговців і піратів

США засудили двох сомалійських піратів до довічного ув'язнення

Пірати відпустили танкер з українцями, отримавши рекордний викуп

Французькі військові моряки відбили у піратів судно з українцями

Повʼязані теми:

Наступна публікація