Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Саудівській Аравії 11 принців затримали за корупцію - ЗМІ

Спостерігачі вважають ці дії безпрецедентними в сучасній історії країни.

Комітет по боротьбі з корупцією у Саудівській Аравії затримав 11 принців і 38 колишніх міністрів, їхніх заступників і бізнесменів.

Про це повідомляє AP з посиланням на власне джерело, передає Інтерфакс.

Всім затриманим пред'явлені звинувачення в корупції і відмиванні грошей.

Серед затриманих, які утримуються у п'ятизірковому готелі, один з найбагатших людей Близького Сходу мільярдер принц Аль-Валід бін Талал, який раніше працював міністром фінансів.

Антикорупційний комітет був створений за указом короля Саудівської Аравії, главою комітету призначений наслідний принц Мухаммед бен Салман.

Комітету надано право проведення розслідувань, арештів, введення заборони на поїздки, заморожування банківських активів і здійснення інших дій в рамках боротьби з корупційними схемами і їх учасниками.

Нагадаємо, призначення Мухаммеда бен Салмана спадкоємцем престолу стало революційним кроком. Втім, не несподіваний. За два роки на посаді заступника спадкоємця принц фактично зосередив усі важелі влади в своїх руках. Його також швидко помітили на міжнародній арені - в грудні 2015 року журнал Forbes включив молодого принца в рейтинг ста найвпливовіших мислителів світу в категорії "лідери" разом з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Росії Володимиром Путіним. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції