У Саудівській Аравії арештували чоловіка за публікацію відео сніданку з жінкою-колегою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Існує ймовірність, що і жінка потрапила під арешт.

Саудівська влада арештувала чоловіка, який з'явився на відео за сніданком з жінкою, колегою по роботі, пише у вівторок, 11 вересня, CNN.

Міністерство праці та соціального розвитку повідомило, що чоловік був заарештований за те, що він з'явився в "образливому відео" та порушив правила, які "регулюють положення для жінок на роботі".

Місцева інформаційна платформа SaudiNews50 заявила, що жінка також була арештована. CNN не вдалося підтвердити її арешт. Відео було знято у фойє готелю, де працюють арештовані чоловік та жінка.

Повідомляється також, що влада не розкривала їхніх національність, втім, місцеві ЗМІ виявили, що чоловік на відео говорить на єгипетському діалекті. Залишається незрозумілим, чи була жінка саудіткою.

Фотогалерея Мурашник з людей: Reuters показало, як 2 млн мусульман розпочали хадж у Саудівській Аравії (20 фото)

У Саудівській Аравії діють суворі закони, які визначають, що не пов'язані стосунками чоловік та жінка не можуть обідати разом.

Нагадаємо, раніше у вересні саудівська влада вирішила карати громадян за публікації в соціальних мережах сатиричних матеріалів.

ВідеоУ Саудівській Аравії жінкам офіційно дозволили кермувати автомобілем

Відучора вступив в дію дозвіл офіційно керувати автомобілями жінкам у Саудівській Аравії. Заявку на отримання водійських прав подали більше 120 тисяч жінок. Представники автомобільного ринку кажуть - завдяки появі водійок очікують зростання бізнесу до 10%, і вже планують різні заходи, аби залучити якомога більше клієнток. 

У Саудівській Аравії жінкам офіційно дозволили кермувати автомобілем

Залиште свій коментар

Вибір редакції