У Саудівській Аравії вважають гріховними ігри про покемонів через мутації та багатобожжя

У фетві, однак, не згадується гра Pokemon GO.

Рада улемів Саудівської Аравії видав фетву (рішення з якого‑небудь суспільного, політичного або правового питання, що встановлюється муджтахидом, муфтієм - ред), в якій назвав "ігри про покемонів" такими, суперечать ісламу і є гріховними.

Про це пише Reuters з посиланням на місцеві ЗМІ.

Подібні розваги містять заборонені ісламом елементи, зокрема багатобожжя і азартні ігри. Крім того, мутації покемонів, на думку Ради улемів, містять відсилання до теорії еволюції, яка також вважається в ісламі гріховною. 

У фетві, однак, не згадується гра Pokemon GO. По суті, Рада улемів оновила указ, що забороняє карткову гру Pokemon, яка була видана в 2001 році.

Дізнатися, як українці можуть встановити гру та які правила у вірусної програми можна з інфографіки ТСН.ua.

Pokemon Go

За останні дні гра Pokemon Go отримала вірусну популярність.

Розробники Pokemon Go попереджають, що необхідно виконувати завдання так, щоб не піддавати себе ризику, проте соціальні мережі повні історіями про людей, які встигли за минулий вікенд врізатися в стовп, впасти на нерівному місці і навіть втратити роботу через пристрасті до нової гри.

Деякі гравці в Pokemon GO так зосереджуються на ігровому процесі, що перестають помічати навколишній світ. Один з перших нещасних випадків, пов'язаних з грою, був зафіксований в США вже через півгодини після виходу програми в App Store: користувач Reddit, захопившись, не помітив у себе на шляху рівчак, впав і пошкодив ногу. Пояснюючи те, що трапилося лікарям, він вирішив розповісти, що отримав травму, вигулюючи собаку. Покемони, заховані у важкодоступних місцях, призводять і до несподіваних знахідок. Так, у штаті Вайомінг підліток шукав в річці водяного покемона і виявив труп.

ВідеоВ США чоловік в'їхав у поліцейське авто, граючи в Pokemon Go

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: