У ще одній країні зафіксували смерть від "чорної цвілі": що відомо

У ще одній країні зафіксували смерть від "чорної цвілі": що відомо

Фото: Associated Press

Пацієнтка страждала на цукровий діабет, попри лікування, вона померла.

У Гватемалі підтвердили перший смертельний випадок мукормікозу у жінки, яка страждає на діабет, і пов'язали цей випадок із перенесеним коронавірусом.

Про це заявив місцеве МОЗ в своєму блозі в Twitter.

"Епідеміолог доктор Едвін Кальгуа повідомив, що пацієнтка з підтвердженим мукормікоз страждала на цукровий діабет, не дивлячись на необхідне лікування, вона померла 29 червня", — йдеться в повідомленні.

Виконавчий директор лікарні Сан-Хуан-де-Діос Херардо Ернандес підтвердив зв'язок цього випадку з перенесеною коронавірусною інфекцією.

Нагадаємо, що мукормікоз, або "чорна цвіль" — це ускладнення, викликане грибковою інфекцією. Захворювання може розвинутися у тих, хто перебуває в контакті з грибковими спорами в навколишньому середовищу, або після того, як грибок проникає в шкіру через поріз, подряпину або опік.

Мукоромікоз — це рідкісне захворювання, ознаками якого є некротичні ураження в носі та на піднебіння, що викликають біль і лихоманку.

Крім того, можливі симптоми з боку центральної нервової системи, пацієнти скаржаться на набухання і біль в очах. Він смертельно небезпечний для хворих на діабет, ВІЛ/СНІДом та раком.

Читайте також:

В Єгипті вже є перші випадки "чорної плісняви": яка небезпека для України – "Секретні матеріали"

В Єгипті вже є перші випадки "чорної плісняви": яка небезпека для України – "Секретні матеріали"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація