У селі на півдні Франції згуртовуються сектанти, які чекають на Апокаліпсис-2012

Очікування кінця світу шукають притулок у французькому селі. Саме тому це мальовниче поселення має перебувати під наглядом місцевої влади аж до 21 грудня 2012 року.

У крихітному французькому селі Бюгараш на півдні країни збираються тисячі тих, хто вірить у кінець світу, що настане у 2012 році згідно з пророцтвом племені майя.

Ця подія привернула увагу урядової антисектантської служби MIVILUDES, яка була створена в 2002 році для нагляду за діяльністю сект.

У поширеному напередодні повідомленні MIVILUDES йдеться, що мальовниче поселення, розташоване біля Каркасона, має перебувати під наглядом аж до 21 грудня 2012 року, коли відповідно до древнього пророцтва майя, в яке вірить певна кількість людей на землі, повинен настати кінець світу.

Тим часом навколо села Бюгараш і однойменного гірського піку протягом багатьох століть виникали різноманітні легенди. Однак особливий приплив відвідувачів, серед яких чимало послідовників руху New Age, спостерігається тут в останні місяці. У зв'язку з цим у селі піднялися ціни на нерухомість.

Влада стурбована тим, що все це створює простір для фінансових маніпуляцій і психологічного впливу на навіюваних людей.

Йдеться про облогу силами Федерального бюро розслідувань США маєтку "Маунт Кармел" в місті Уейко, де в 1993 році знайшли собі притулок члени релігійної секти "Гілка Давидова" на чолі з Девідом Корешем. Облога тривала 50 днів і закінчилася штурмом, в якому брало участь близько 700 осіб за підтримки танків і вертольотів.Під час штурму в маєтку почалася пожежа.

Згідно з офіційною версією, сектанти підпалили себе самі. Ті, хто залишилися живими, стверджували, що пожежа сталася в результаті застосування вибухонебезпечного газу. Загинуло 79 членів секти.

Село Бюгараш, населення якого всього 200 осіб, давно вважається таємничим. Причиною тому тутешня вершина, яку називають "перевернутої горою" через те, що верхні шари цієї скелі є більш старими, ніж нижні.

Інтернет наповнений міфами про те, що Пік де Бюгараш - так зветься місцева вершина, - володіє особливою магнетичної силою, що вона є базою інопланетян і що, можливо, в підземній частині гори є навіть доступ в інший світ.

Ті ж, хто вірить у прогнози майя, переконані, що Бюгараш стане єдиним притулком в Судний День, прихід якого, як кажуть, неухильно наближається.
У місцевих готелях різноманітні "гуру № організують платні семінари." Це - великий бізнес ", - заявив агентству Reuters французький антісектант.

Зазначимо, звіт MIVILUDES попереджає не лише про Бюгараше. Там зазначається, що апокаліптичні настрої, якими охоплено певні верстви суспільства напередодні 2012 року, можуть представляти небезпеку і для усієї Франції, особливо у зв'язку з недавніми стихійними лихами, які можуть тепер інтерпретуватися як передвістя.

Зміни клімату, екологічний дисбаланс, страхи епідемій після спалаху свинячого грипу в 2009 році, землетрусу в Японії - все це підкріплює віру у пророцтва календаря майя.

Серед релігійних груп, на які звертається особлива увага в звіті MIVILUDES, - упомянуто також рух Ramtha.

Ramtha вважається одним з найвідоміших духовних вчителів сучасності. Він не є втіленим людиною. Йому 35 тисяч років, колись він був великим завойовником, а потім пережив Просвітлення і Вознесіння. Згідно з ученням Ramtha, "у людства є єдиний шлях порятунку - усвідомлення своєї божественності". Починаючи з XX століття він передає своє вчення через земну жінку на ім'я Джей Зі Найт.

Крім послідовників Школи Просвітління в Бюгараші помічені і Раеліти, які впевнені, що людство створено прибульцями з космосу шляхом самоклонування. Засновник руху і нинішній його гуру - колишній спортивний журналіст Клод Ворільон.

У звіті французької антисектантської служби підкреслюється, що його мета не полягає в тому, щоб засудити будь-які релігійні рухи, його завдання, за словами авторів звіту, - інформувати громадськість про осіб, які сповідують вчення про кінець світу.

Читайте також:

Сектанти заліковували людей до смерті накладанням "цілющого" журналу

У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

Українці чекають на апокаліпсис-2012 і купують бункери за 120 тисяч доларів

Мексика готує для туристів "кінець світу" у 2012 році

Росіянин створив рятувальну капсулу на випадок апокаліпсису-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: