Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сенаті Нідерландів утворилась більшість для ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС

48 сенаторів, скоріше за все, проголосують за Угоду.

У Сенаті Нідерландів утворилась більшість на підтримку Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст української громади у Нідерландах Олександр Снідалов.

За його словами, крім традиційних прихильників Угоди - сенаторів від партій VVD, D66, GroenLinks, PvdA – її готові ратифікувати дев'ять сенаторів партії CDA та троє представників партії CU. Ці політичні сили офіційно виступають проти Угоди про асоціацію.

"Цієї більшості буде більш ніж достатньо для успішного голосування через тиждень", - зазначив Снідалов.

Голландське радіо BNR також зазначає що наступного тижня 48 нідерландських сенаторів готові проголосувати за ратифікацію Угоди про асоціацію, 27 – голосуватимуть проти.

Якщо Сенат проголосує за Угоду, то це буде крапка у процесі ратифікації Асоціації з боку ЄС, адже Нідерланди є останньою країною, яка не завершила ратифікацію.

Торік нідерландці проголосували проти угоди про асоціацію України з ЄС. Після цього NYT повідомляло, що одним із противників ратифікації цієї угоди був голландський лівий депутат Гаррі ван Боммель, який для агітації на різних заходах і в ЗМІ використовував групу російських псевдо-українців. 

У лютому друга палата парламенту Нідерландів підтримала урядовий законопроект щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. За ратифікацію Угоди проголосували 89 із 150 депутатів, 55 були проти.

Відео У Нідерландах вирішуватимуть долю українсько-європейської угоди про асоціацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції