Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сенаті США дозволили оприлюднити свідчення росіянки Марії Бутіної

Але з свідченнями ознайомляться тільки прокурори.

Комітет з розвідки американського Сенату дозволив ознайомити прокурорів та адвоката росіянки Марії Бутиной зі стенограмою її свідчень у комітеті, під час засідання, що відбулося раніше.

Про це повідомляє The Hill.

Видання посилається на заяву голови комітету Річарда Берра і сенатора Марка Уорнера.

Але тим не менш, поставлено жорстку умову, що обвинувачі і захист не нададуть матеріалам широкого розголосу.

ВідеоГрупа з шести росіян на чолі зі шпигункою організувала отруєння Скрипаля, - ЗМІ

Британські ЗМІ з посиланням на джерела у британських спецслужбах повідомляють, що ключову роль в отруєнні Скрипаля та його доньки зіграла російська шпигунка. Версія, що на чолі операції з отруєння була жінка, у слідчих виникла через інцидент в Еймсбері. Там чоловік і жінка знайшли ємність, де зберігали трунок, яким занапастили Скрипалів. Отруйна речовина нібито зберігалася у пляшечці з-під парфумів. 

Група з шести росіян на чолі зі шпигункою організувала отруєння Скрипаля, - ЗМІ

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували у неділю, 15 липня. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати відносини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути до національного органу прийняття рішень", щоб просунути до порядку денного Російську Федерацію ", йдеться в обвинувальному акті.

Її звинувачують у спробі організувати "неофіційний канал зв'язку" між Республіканською партією і Кремлем в 2015-2016 роках, перед президентськими виборами в США. Джерела вказують, що її куратором в Москві був заступник голови Центробанку РФ, колишній сенатор Андрій Торшин. У квітні цього року він потрапив в санкційного списку Міністерства фінансів США.

18 липня суд США вирішив залишити росіянку під арештом, поки йде слідство.

Вибір редакції