У Сенаті США ініціювали дебати щодо резолюції про санкції проти компаній Дерипаски

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адміністрація вважає, що санкції проти трьох компаній повинні бути зняті.

Сенат США проголосував за початок дебатів щодо резолюції, яка блокує план президента Дональда Трампа скасувати санкції проти трьох російських компаній Еп+, "РусАла" і "Євросибенерго".

Про це пише The Hill.

За резолюцію проголосувало 57 членів Сенату, проти - 42.

Під час процедурного голосування ініціатива заручилася підтримкою необхідної в цьому випадку простої більшості сенаторів. Тепер законодавці перейдуть до розгляду цього документа.

За просування резолюції проголосувало 10 республіканців.

До голосування перед сенаторами виступив міністр фінансів Стівен Мнучин. "Адміністрація вважає, що санкції проти трьох компаній повинні бути зняті, тому що частка Дерипаски в господарюючих суб'єктах впала нижче 50%", - зазначив він.

У свою чергу, лідер демократичної більшості в Палаті представників Стені Хойер заявив, що він вносить резолюцію, щоб перешкодити адміністрації Трампа скасувати санкції.

"Сьогодні я представляю резолюцію, яка не дозволить Міністерству фінансів скасувати санкції щодо бізнесу, контрольованого російським олігархом Олегом Дерипаскою, який був покараний за тісні відносини з президентом Путіним і діяльність, спрямовану на нанесення шкоди інтересам Сполучених Штатів", - йдеться в заяві Хойєра.

ВідеоУ Вашингтоні та Нью-Йорку заарештували два будинки Олега Дерипаски

Зробили це у рамках санкцій проти російського олігарха. Один з будинків - п'ятиповерховий таунхауз на Мангеттені - 10 років тому коштував Дерипасці понад 42 мільйони доларів. І сам Дерипаска нібито домовився, аби у цьому будинку із дітьми могла жити Дарія Жукова - колишня дружина його бізнес-партнера Романа Абрамовича. 

У Вашингтоні та Нью-Йорку заарештували два будинки Олега Дерипаски

Нагадаємо, нещодавно міністр фінансів США Стівен Мнучин вже анонсував можливе виключення концерну UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски з санкційного списку. Санкції також планують зняти з компаній En+ "Євросибенерго". Головною вимогою для скасування санкцій є зменшення впливу Дерипаски на цей концерн. Самого ж олігарха це рішення не торкнеться – він і надалі буде перебувати в "чорному списку" Мінфіну США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції