Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сенаті США підтримали резолюцію щодо протидії РФ у Чорному морі та скасування "Північного потоку-2"

Сенаторам пропонується проголосувати за цей документ.

Комітет із питань міжнародних відносин Сенату США підтримав і рекомендував до затвердження резолюцію "Щодо заклику забезпечити свободу міжнародної навігації в Чорному морі та скасування проекту газопроводу "Північний потік-2".

Про це повідомляє Укрінформ.

Резолюція закликає адміністрацію президента США взаємодіяти із союзниками, щоб забезпечити свободу навігації у Чорному та Азовському морях, а також у Керченській протоці. Документ також містить вітання посилення присутності НАТО в регіоні і заклик до союзників і партнерів у Європі відмовляти російським військовим кораблям обслуговуватися в їхніх портах.

У Сенаті також закликають президента США Дональда Трампа надання Збройним силам України додаткову підтримку у сфері безпеки й оборони, передусім на морі.

Окремо сенатори висловлюють підтримку резолюції Європарламенту, яка засуджує агресію Росії у Керченській протоці та закликає до скасування “Північного потоку-2”.

ВідеоСенатори закликають Трампа збільшити оборонну допомогу Україні

А також забезпечити вільну навігацію у Чорному та Азовському морях. Дональда Трампа просять надати додаткову безпекову підтримку нашій державі, аби Україна була спроможна попереджати та відбивати подальшу російську агресію. 

Сенатори закликають Трампа збільшити оборонну допомогу Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції