Перейти до змісту
У Сенаті США розслідують нібито листування Байдена-молодшого з Burisma — ЗМІ

У Сенаті США розслідують нібито листування Байдена-молодшого з Burisma — ЗМІ

Представник Комітету Сенату з внутрішньої безпеки й урядових справ підтвердив виданню, що розслідування триває.

Комітет Сенату США з внутрішньої безпеки й урядових справ підтвердив, що працює з майстром із Делаверу, який нібито зібрав листи на комп'ютері сина колишнього віцепрезидента США Гантера Байдена, щоб перевірити дані.

Про це з посиланням на New York Post пише "УНІАН".

"Тривожних ознак того, що сім'я Байдена намагається нажитися на посаді віцепрезидента, вже стільки, що з ними важко розібратися.(...) Сьогоднішній репортаж піднімає більше питань, ніж дає відповідей. Що ми знаємо напевне, то це те, що Гантер Байден брав мільйони доларів у іноземців включно з дружиною колишнього мера Москви, людьми, пов'язаними з Компартією Китаю й іншими нехорошими діячами. Джо Байдену потрібно нарешті бути чесним і сказати правду американському народу про всі ці проблеми. І краще, якщо він зробить це зараз", — сказав виданню голова комітету Рон Джонсон.

Комп’ютерний майстер звернувся до комітету Джонсона в кінці вересня, за день до публікації звіту про конфлікт інтересів Джо Байдена через закордонну роботу його сина. В звіті комітету також йшлося про те, що Гантер отримав 3,5 мільйона доларів від дружини колишнього мера Москви. Комп'ютерний майстер передав New York Post листи, які доводять, що він співпрацює з комітетом Сенату. Він розмовляв з трьома членами комітету 5 жовтня.

Представник Комітету Сенату з внутрішньої безпеки й урядових справ підтвердив виданню, що розслідування триває: "Ми часто розмовляємо з людьми, які пишуть на пошту комітету доноси, щоб перевірити, чи можемо ми перевірити їхні твердження".

"Попри те, що такі контакти вважаються конфіденційними, в цьому випадку особа розмовляла зі ЗМІ про звернення до комітету. Тож ми можемо підтвердити отримання скарги електронною поштою. Ми контактували з інформатором і зараз намагаємося підтвердити інформацію, яку він надав", — додали у відомстві.

Відео Детектив з елементами еротики: у США опублікували листування Байдена-молодшого з керівниками "Бурісми"

У Сполучених Штатах опублікували листування сина суперника Трампа - Хантера Байдена - з керівниками газодобувної компанії "Бурісма". У ній один із директорів просить його про знайомство з батьком, а потім дякує за плідну зустріч із тодішнім віцепрезидентом США. А за пів року Байден-старший проголосив скандальну промову, після якої звільнили генпрокурора України Віктора Шокіна, який розслідував діяльність керівників "Бурісми".  

Детектив з елементами еротики: у США опублікували листування Байдена-молодшого з керівниками "Бурісми"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин