Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сербії заарештували бойовика, який воював на Донбасі на боці терористів

Він заарештований за підозрою в участi у військових діях за кордоном.

Представники сербського Міністерства внутрішніх справ затримали командира руху четників в Сербії Братислава Живковича в Крушеваці за підозрою в скоєнні кримінального злочину "з організації участі у війні або збройному конфлікті в чужій країні".

Про це у четвер, 23 серпня, повідомляє Slobodna Evropa.

Наразі Живкович перебуває під вартою.

Живкович відомий своїми націоналістичними і проросійськими поглядами. За даними спецслужб, найманець брав участь у конфліктах 1990-х років – у Боснії, в Косові, також діяв у Хорватії, а у 2014–15 роках на боці РФ брав участь у захопленні Криму і в бойових діях на Донбасі, за що внесений у списки українського центру "Миротворець". Підрозділ Живковича називали найбоєздатнішим сербським загоном поміж усіх, що перебували Сході України.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року в Румунії суд ухвалив депортувати і заборонити в’їзд на 15 років громадянину Сербії Братиславу Живковичу. Його затримали, коли він фотографував військові радарні установки на узбережжі Чорного моря і намагався передати їхні координати.

У Сербії з кінця 2014 року порушили 45 кримінальних справ проти своїх громадян, які беруть участь у військових конфліктах за кордоном – на сході Україні та у Сирії.

ВідеоЖурналісти інформагенції Reuters виявили в Росії військову базу найманців

Приватні бійці, котрі воюють у Сирії на боці військ Асада, як з'ясувалося, дислокуються у Краснодарському краї, на базі, що належить Міністерству оборони Росії.

Журналісти інформагенції Reuters виявили в Росії військову базу найманців

Вибір редакції