У Сербії знову протестували проти очільника країни, якого звинувачують в авторитаризмі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Населення країни не вперше виходить з протестами проти президента Александра Вучича.

У сербському Белграді у суботу, 5 січня, тисячі людей протестували проти президента країни Александра Вучича та його Сербської прогресивної партії

Про це пише AFP.

Від першого протесту, який відбувся 8 грудня, до мітингів приєдналися студенти, громадські діячі та митці. Вучича звинувачують у встановленні авторитарного правління і тотального контролю над засобами масової інформації, що дозволяє президенту використовувати медіа для його боротьби з опонентами.

Демонстранти пройшли Белградом з великим банером: "1 на 5 мільйонів". Це було посилання на попередню заяву Вучича про те, що він не відповідатиме вимогам опозиції щодо вільних ЗМІ та чесних виборів "навіть якщо на вулиці буде п'ять мільйонів людей".

Зазначається, що протести також відбулися у місті Крагуєвац та на півночі країни у місті Нові-Сад.

Як повідомлялося, тисячі сербів 15 грудня вийшли на вулиці Белграда, протестуючи проти політики Вучича. Згодом протести продовжилися і нині тривають вже чотири тижні поспіль.

ВідеоУ Сербії продовжуються багатотисячні протести проти президента

Нинішній протест став наймасштабнішим за оцінками організаторів. На вулиці вийшли до п'ятдесяти тисяч людей. Серби звинувачують президента Александра Вучича в корупції та вимагають припинити переслідування опонентів і спроби контролювати ЗМІ. 

У Сербії продовжуються багатотисячні протести проти президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції