У Сеулі готові до знищення Пхеньяна для запобігання ядерного удару - джерело

США і Японія також можуть прийняти двосторонні заходи проти КНДР

У Міноборони Південної Кореї розроблена концепція, що передбачає атаку проти лідера Північної Кореї Кім Чен Ина і військового керівництва країни, якщо будуть виявлені ознаки підготовлюваного застосування ядерної зброї - або в разі початку війни між Північчю і Півднем.

Про це повідомляє агенство "Енхап" з посиланням на військове джерело в Сеулі.

Співрозмовник агентства уточнив, що план передбачає знищення північнокорейської столиці Пхеньяну за допомогою інтенсивного попереджувального бомбардування.

"Кожен район Пхеньяна, особливо там, де імовірно ховається керівництво Північної Кореї, буде повністю знищений балістичними ракетами і осколково-фугасними снарядами, як тільки Північ продемонструє якісь ознаки використання ядерної зброї. Іншими словами, столиця Північної Кореї буде перетворена на попіл і стерта з карти ", - пояснило джерело.

Він додав, що в цьому випадку передбачається задіяти арсенал балістичних ракет типів Hyunmoo 2AS, 2BS і Hyunmoo 3s. Вони мають дальність ураження 300, 500 і 1000 кілометрів відповідно.

США і Японія також можуть прийняти односторонні або двосторонні заходи щодо Північної Кореї, передає агентство Рейтер з посиланням на заяву, яку зробив спецпредставник держдепартаменту по КНДР Сун Кім після консультацій в японському МЗС.

"На додаток до дій Радбезу (ООН) США і Японія, спільно з Республікою Корея, розглянуть можливість односторонніх заходів, а також двосторонніх заходів і, може бути, тристороннього співробітництва", - заявив він.

Дії Північної Кореї Сун Кім охарактеризував як "провокують і неприйнятні".

Раніше глави МЗС Південної Кореї і США домовилися домагатися посилення режиму санкції проти Пхеньяна після проведення ними ядерного випробування.

9 вересня, в 68-у річницю утворення КНДР, північнокорейські військові провели другий в цьому році ядерний вибух. Його метою було отримати дані про параметри бойового застосування стандартизованої ядерної боєголовки, яку Пхеньян передбачає встановлювати на стратегічні балістичні ракети.

Залиште свій коментар

Наступна публікація