У Сеулі в повітрі виявили радіоактивний йод

За словами експертів з Корейського інституту ядерної безпеки, концентрація радіоактивного йоду не становить загрози для здоров'я людей.

У Сеулі виявили радіоактивний йод-131. Речовину знайшли в повітрі, проби якого були взяті у 12 точках міста.

За словами експертів з Корейського інституту ядерної безпеки, концентрація радіоактивного йоду не становить загрози для здоров'я людей.

Поява йоду-131 в повітрі Сеула пов'язана з аваріями на японських АЕС, що сталися через землетрус і цунамі. Найбільші пошкодження, як відомо, отримала АЕС "Фукусіма-1". Підземні поштовхи порушили роботу систем охолодження станції, що викликало перегрів робочої зони реакторів і підвищення радіаційного фону на прилеглих територіях.

За останніми даними, вміст радіоактивного йоду в морі біля "Фукусіма-1" перевищив гранично допустиму норму в 1150 разів. Населення, що проживає у 20 кілометрах від станції, евакуйовано.

До цих пір рівень концентрації радіоактивних речовин на території інших держав не був визнаний скільки-небудь небезпечним для здоров'я людини або для навколишнього середовища. Зокрема, 29 березня підвищення радіаційного фону було виявлено у деяких провінціях Китаю - там теж виявили радіоактивний йод-131 в атмосфері. Як і у випадку з Південною Кореєю, небезпеки для здоров'я населення немає.

Нагадаємо також, частинки радіоактивного йодиду і ксенону були зафіксовані у повітрі амеркианського штату Невада.

Читайте також:

У ґрунті біля АЕС "Фукусіма-1" виявили плутоній

У Китаї затримали радіоактивних японських туристів

Ядерна хмара з "Фукусіми" досягла Західної Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: