У Східній Німеччині бракує дівчат

У Східній Німеччині чоловіки страждають: їм не вистачає дружин. Дівчата здобувають освіту та їдуть працювати до Західної Німеччини.

У Східній Німеччині чоловіки страждають: їм не вистачає дружин. Дівчата з завзяттям вчаться, здобувають освіту та їдуть працювати до Західної Німеччини. Чоловіки за ними не встигають - кожен п'ятий на Сході без освіти, без роботи. Такі варіанти місцевих жінок не влаштовують, тож вони виїжджають, а залишаються тільки бабусі. 

Відтоді, як упав берлінський мур, на Захід переметнулися півтора мільйони "східняків". Демографи занепокоєні – у Східній Німеччині жінок зосталося менше, аніж у Швеції чи Фінляндії в районі полярного кола. Така ситуація - унікальна в Європі. 

У містечку Пасевалк жінок катма. Молоді та амбітні тікають на Захід. На 10 тутешніх парубків за статистикою всього семеро дівчат. Це навіть гірше, аніж у шведському чи фінському заполяр’ї. 

А ось і жертви жіночої непостійності. Компанія молодиків на центральній площі міста. По обіді буднього дня хлопці розслабляються горілкою. Побачивши камеру, виливають наболіле. Утім, дівчата, які залишилися в місті, теж незадоволені. 

Коментує Штеффен Креннерт, співавтор дослідження: "Жінки уникають стосунків із неосвіченими чоловіками. Дійшло до того, що жінки на Сході не знаходять собі пару. Ми підбили статистику - жінки утричі частіше виходять заміж за чоловіка із Заходу Німеччини”. 

В усьому винний високий рівень безробіття, скаржиться бургомістр містечка. У місті лишилися типово жіночі професії – та молоді дівчата за них братися не хочуть. Відповіді на запитання „Що робити?” німецька влада шукає, але не знаходить. Або боїться її помічати. 

Райнер Данбах, бургомістр: "Я проблеми не помічаю. Бачите, я вже не парубок, до того ж одружений. Утім, погляньте на нашу ратушу – там працює багато жінок. Щоправда, усім їм – років по 50". 

В одному з містечок такого штибу жінок хотіли привабити грошима і платили 2000 євро кожній новоприбулій. Проте - не допомогло. 

Іноземки - турчанки, полячки, росіянки чи українки - прогалину заповнювати не хочуть. Вони оминають депресивні міста і їдуть у метрополії.

ВідеоУ Східній Німеччині бракує дівчат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: