У школах Росії діти непритомніють через голод - омбудсмен

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дитячий омбудсмен розповів про проблему в школах російських сіл.

В селах Кемеровської області, на території Росії, учні шкіл непритомніють через голод.

Про це під час доповіді повідомив уповноважений з прав дитини в Кемеровській області Дмитро Кисліцин, передає "Інтерфакс-Росія".

За словами омбудсмена, віднедавна до нього почали звертатися класні керівники, які помітили соціальне розшарування серед учнів, пов'язане з харчуванням.

"Одні діти у нас йдуть на обід в школах, а інші сидять в класах і не обідають. Почастішали випадки коли діти мліють через голод, що змушує турбуватися. У батьків немає грошей, щоб погодувати дитину зранку, а тим паче дати їй на обід ті самі 50 рублів, які дитина повинна платити за обіди. Ці випадки не поодинокі, спочатку була одна дитина, тепер покотився цілий комок ", - сказав Кисліцин.

Він зазначив, що така ситуація спостерігається з учнями сільських шкіл і дітьми, яких привозять в школи з селищ.

Омбудсмен наголосив, що для вирішення питання з харчуванням він був змушений звернутися до комерційних підприємств з проханням оплачувати витрати дітей. На сьогодні "шефство" взято над однією зі шкіл Кемеровського району, допомога надається 11 дітям.

За оцінкою Кисліцина, дана проблема актуальна і для інших сільських шкіл регіону, для її розв'язання необхідна увага держави, зокрема числі депутатів облради.

Нагадаємо, восени минулого року діти однієї із шкіл Санкт-Петербурга потруїлися випарами ртуті, яку знайшли на майданчику для скейтбордингу та принесли до школи.

ВідеоНа Сахаліні встановили крижаний лабіринт без входів і виходів

Ні входів, ні виходів: такий крижаний лабіринт влада Сахаліна встановила на головній площі міста Корсаков. Відео дивної конструкції місцеві почали викладати в мережі після відкриття новорічної ялинки. Дітлахів же такі перешкоди не зупинили: вони перелазять через крижану стіну і граються всередині лабіринту. 

На Сахаліні встановили крижаний лабіринт без входів і виходів

Залиште свій коментар

Вибір редакції