У школі в Осло учень кинувся на дорослих з виделкою та ножем. Четверо людей госпіталізували

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його мотив залишається невідомим.

19 березня в столиці Норвегії Осло учень поранив вчителя й трьох інших співробітників школи ножем і виделкою, які взяв зі столової.

Про це повідомляє Independent.

Наразі хлопчика заарештували. Мотив його атаки залишається незрозумілим. У поліції розповіли, що жертв нападу госпіталізували з незначними травмами - слідами укусів і ранами від ножа та виделки.

Правоохоронці розпочали розслідування й опитують свідків. Ніхто з учнів не постраждав. Своєю чергою у школі відмовились давати коментарі ЗМІ. Водночас батькам там повідомили, що ситуація спокійна й під контролем.

Як зазначається, опитування освітньої асоціації Норвегії, проведене минулого року, показало, що за останній рік приблизно кожен п'ятий вчитель зазнавав насильства.

Нагадаємо, 11 лютого, у школі міста Стовпці Мінської області Білорусі учень напав із ножем на вчительку і трьох школярів. В результаті викладачка і один з підлітків померли.

ВідеоРізанина в тролейбусі: в Одесі чоловік поранив ножем у живіт іншого пасажира

Поранений заступився за жінку, до якої чіплявся нападник. Коли водій зупинила машину, чоловік намагався втекти. Як його вдалося затримати – далі у сюжеті.

Різанина в тролейбусі: в Одесі чоловік поранив ножем у живіт іншого пасажира

Залиште свій коментар

Вибір редакції