У штаб-квартирі НАТО посилили заходи безпеки

На території штаб-квартири Альянсу в Брюсселі поліція посилила режим безпеки через інформацію про "можливу загрозу" для штаб-квартири організації.

Служба безпеки НАТО і бельгійська поліція посилили режим безпеки на території штаб-квартири Альянсу в Брюсселі.

Зовні посилення охорони штаб-квартири НАТО в брюссельському Евері не помітно, обстановка спокійна. Як повідомили джерела, вжиті заходи пов'язані з отриманням інформації про "можливу загрозу" для штаб-квартири організації.

У той же час прес-служба НАТО повідомила, що посилення безпеки носить "рутинний і незначний" характер і не впливає на роботу штаб-квартири Альянсу.

"Дійсно, заходи безпеки посилені, проте, дуже незначною мірою. Все це носить рутинний характер і не робить впливу на повсякденний режим роботи штаб-квартири альянсу. Подібні посилення режиму відбуваються періодично", - сказав представник організації.

У серпні штаб-квартира Альянсу діє в ослабленому режимі, оскільки значна частина персоналу перебуває у відпустках.

Нагадаємо, на початку червня повідомлялося, що штаб-квартира НАТО може змінити місце базування у зв'язку з бажанням членів Альянсу заощадити на будівництві нової будівлі міжнародного секретаріату організації в столиці Бельгії. За даними ЗМІ, перенесення штаб-квартири Альянсу з Брюсселя до Бонна лобіює Німеччина.

Читайте також:

Росія очолила Раду Безпеки ООН

Секретні матеріали: НАТО програє війну в Афганістані

Влада пропагуватиме українцям російський аналог НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: