У штаб-квартирі неонацистів в Росії знайшли фрагменти людського тіла

Під час обшуку штаб-квартири націоналістичної організації "NS/WP Невоград" у Ленінградській області в морозилці були виявлені руки та людська голова.

У штаб-квартирі російської націоналістичної організації "NS/WP Невоград" виявлено фрагменти людського тіла.

За словами представника прес-служби головного управління МВС РФ у Північно-Західному федеральному округу, 16 березня під час обшуку в одній з квартир у місті Пікалево Ленінградської області співробітники МВС, ФСБ і СКП РФ виявили фрагменти людського тіла, зброю, боєприпаси, саморобні вибухові пристрої та націоналістичну літературу.
Після обшуку були заарештовані двоє молодих людей, імовірно є учасниками цієї екстремістської націоналістичного угруповання.

Людська голова і фрагменти рук були знайдені в морозильній камері холодильника на кухні знімною квартири. Слідче управління СКП по Ленінградській області порушило за цим фактом кримінальну справу за статтею "вбивство".

Учасники угруповання "NS/WP" ("націонал-соціалізм - біла влада") раніше затримувалися у справі про вбивство в Петербурзі громадянина Гани, що сталося 25 грудня 2009 року. Справа набрала широкого розголосу, тому що відеозапис вбивства було розміщено на Інтернет-сайті націоналістичної організації.

Крім того, члени "NS / WP" підозрюються в організації кількох вибухів. Останній з них стався 2 лютого на Жовтневій залізниці. У результаті постраждав водій дрезини.

Читайте також:

ФСБ розкрила "співпрацю українських націоналістів з фашистами"

За вибух на залізниці в Петербурзі "відповіли" неонацисти-язичники

Нацисти розмістили в інтернеті відеозапис вбивства африканця в Петербурзі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: