У штабі Клінтон очікують беззаперечну перемогу і готуються пити шампанське

На дільницях рекордні черги.

Сподівання в штабі демократичної кандидатки Гіларі Клінтон дуже високі. Тут з замиранням серця чекають 9 години вечора, якщо Клінтон переможе в Пенсильванії, Північній Кароліні і Флориді, її радники можуть спокійно пити шампанське. Загалом, прогнози її штабу - від 293 до 322 голосів виборників з 538 можливих і беззаперечна перемога, йдеться в ТСН.19.30.

Свій громадянський обов'язок Гіларі Клінтон вже встигла виконати з самого ранку в Чаппакуа, Нью-Йорк, в компанії свого чоловіка, Білла Клінтона. Голосувала вона в присутності інших виборців, які зустріли її оплесками.

"Це величезна відповідальність. Стільки людей чекають на результати цих виборів, від них залежить доля нашої країни. І я зроблю усе, що можу, якщо мені вдасться перемогти", - заявила кандидат.

Напередодні Клінтон випустила рекламу, суть якої була не в голосуванні за неї, але в збільшенні явки і мотивуванні американців прийти і виконати свій громадянський обов'язок.

Закликав американців голосувати і президент Барак Обама, як зразковий громадянин він проголосував дочасно, у рідному Чікаго, як зразковий президент, записав кілька відеороликів, де мотивував американців прийти на дільниці. А далі більше - користувачі одного з найбільш популярних музичних додатків, перед тим, як почати прослуховувати черговий плейлист, отримали повідомлення від президента США. Воно дуже коротке, із закликом голосувати і викликало неабиякий резонанс.

"Скажу чесно, я таких черг в житті не бачила! В самому Нью-Йорку зараз величезні черги, попри робочий день, люди все одно приходять голосувати. Ще дві великі хвилі очікують власне зараз, у обідню перерву і після закінчення робочого дня аж до 9 вечора", - кажуть на дільниці.

Середній час очікування від 45 хвилин до години і примітно, що зараз на Східному узбережжі, в Нью-Йорку, робочий ранковий час і черги все одно продовжуют стояти. В них і люди з дітьми, і люди з обмеженими можливостями, і бізнесмени у дорогих пальто. Америка, як ніколи, хоче власноруч творити свою історію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: