У штабі Трампа заявляють, що президентські вибори ще не закінчилися

Дата публікації
Перегляди
490
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У штабі Трампа заявляють, що президентські вибори ще не закінчилися

Фото: Associated Press

Президент і його команда наполягають, що виборців в кількох штатах обманули. 

Президентські вибори ще не закінчились - заявив передвиборчий штаб Дональда Трампа. Президент і його команда наполягають, що виборців в кількох штатах обманули. 

Що відбувається у США після виборів - у сюжеті ТСН.Ранок 10 листопада. 

Дональд Трамп дестабілізує країну - б'ють на сполох демократи: президент весь день "твітить", не визнаючи поразку на виборах, а на додачу звільнив міністра оборони.

Залишити Марка Еспера на посаді Трампа не раз просили сенатори-республіканці, але президент був невблаганним. Своїм міністром оборони він був незадоволений від літа: відтоді як Еспер публічно відмовився застосовувати війська для приборкання антиполіцейських та антирасистських протестів. Тим часом голова республіканської більшості в сенаті Мітч Макконнелл підтримав бажання Трампа судитися за кожен голос.

"Президент Трамп на 100 відсотків у своєму праві на розгляд можливих порушень і виваження можливих варіантів своїх правових дій", - каже голова республіканської більшості в сенаті США Мітч Макконнелл.

Передвиборчий штаб Дональда Трампа заявляє, що вибори ще не закінчились

Передвиборчий штаб Дональда Трампа заявляє, що вибори ще не закінчились

Утім, це не завадило Байдену представити Штатам команду з тринадцяти науковців, які мають коли, тобто все ще якщо, він обійме Білий дім негайно рятувати країну від пандемії вже по-новому. Він закликає американців, неважливо за кого вони голосували, носити маски.

"Я не стану президентом до 20 січня. Але ось що я хочу усім сказати: неважливо, за кого ви голосовали, у що вірили до дня виборів. Неважливо, з якої ви партії. Ми можемо врятувати тисячі життів, якщо всі просто носитимуть маски", - каже Байден.

Адміністрація загальних служб, яка наглядає в Америці за всіма бюрократичними процедурами, новообраним президентом Байдена поки що не визнає. Зазвичай, коли Штати дістають новообраного президента, два місяці до інавгурації йому вже доповідають спецслужби разом з попередником. Так свого часу було і з Трампом, але цього разу Байден поки що до таємної державної інформації не допущений. В його оточенні чимдалі більше розмов про те, що перехідний період буде набагато важчим, ніж вони могли собі уявити. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
490
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація