Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Швеції дівчинка в озері знайшла меч довікінгових часів – тепер її хочуть зробити королевою країни

Знахідці близько півтори тисячі років.

8-річна дівчинка Сага Ванечек влітку плавала в озері в Швеції, коли раптом натрапила на меч довікінгових часів.

Про це повідомляє The Local.

Дівчинка знайшла реліквію в озері Відостерн, відпочиваючи зі своєю сім'єю на півдні країни. Фахівці з місцевого музею вважають, що йому може бути близько півтори тисячі років.

Зазначається, що тоді рівень води був дуже низьким через посуху. Ймовірно, саме тому Сага і змогла помітити старовинну зброю.

Як розповів батько дівчинки Енді Ванечек виданню, спочатку він подумав, що донька знайшла якусь дивну палицю або гілку. І лише після того, як він попросив одного приятеля глянути на знахідку, він зрозумів, що це, можливо, старовинна реліквія.

Знайдений у Швеції меч
The Local

У місцевому музеї, де зберігається історичний артефакт, розповіли, що меч дуже добре зберігся. Подальші розкопки показали, що на дні озера є і інші старовинні артефакти. Завдяки знахідці Саги музей і місцева влада провели подальші розкопки на тому ж місці і знайшли брошку, датовану III століттям н.е.

Окрім цього, у неймовірній знахідці юзери побачили спосіб подолати політичний глухий кут у Швеції – країна намагається сформувати уряд після "непереконливих" виборів 9 вересня. У Мережі дехто пропонує оголосити дівчинку королевою Швеції, а хтось пішов навіть і далі і хоче бачити її на чолі в усього світу.

Сага прокоментувала виданню таку бурхливу реакцію на її знахідку. Вона сказала, що це "круто", утім вона сподівається стати лікарем, ветеринаром або акторкою.

Нагадаємо, на Запоріжжі археологи зробили сенсаційну знахідку - могилу справжньої амазонки. Жіноче скіфське поховання на Мамай-горі виявилося непограбованим, що зустрічається дуже рідко.

ВідеоВ океані біля Португалії знайшли торговельний корабель, якому більше 400 років

Корабель лежав на глибині 12 метрів. Судно розшукали під час планових робіт - коли чистили русло річки Тежу. Археологи припускають - корабель плив з Індії, коли сталася катастрофа. На дні поряд із судном знайшли старовинні гармати з гербом Португалії, спеції та шматки китайського фарфорового посуду. 

В океані біля Португалії знайшли торговельний корабель, якому більше 400 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції