Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Швеції горять ліси від полярного кола до Балтики

Пожежі вже називають найбільшими за кілька десятиліть.

Наймасштабніші за останні десятиліття лісові пожежі охопили Швецію. Вогонь лютує на територіях від полярного кола до Балтійського моря, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На боротьбу зі стихією мобілізовано 700 пожежників, але цього мало. Стокгольм уже попросив допомоги у ЄС, долучитися влада закликає й волонтерів.

Загалом в усій країні зафіксовано майже 40 осередків займання, подекуди вогонь поширюється зі швидкістю 10 квадратних метрів за хвилину. Із зони найбільшого ризику людей терміново вивозять до тимчасових притулків. Тим, кому ще можна залишатися вдома, радять уникати прогулянок і щільно зачиняти вікна. Причиною займань називають спекотну й суху погоду.

ВідеоВід полярного кола до Балтійського моря. Масові лісові пожежі спалахнули у Швеції

Лісові пожежі, найбільші за останні десятиліття, лютують у Швеції. На боротьбу зі стихією мобілізовано сімсот пожежників, але цього мало. Тож Стокгольм уже попросив допомоги у ЄС. Долучитися влада закликає й волонтерів. Загалом в усій країні зафіксовано майже 40 осередків займання. Подекуди вогонь поширюється зі швидкістю 10 квадратних метрів за хвилину. 

Від полярного кола до Балтійського моря. Масові лісові пожежі спалахнули у Швеції

Залиште свій коментар

Вибір редакції