Перейти до змісту
У Швеції судитимуть поліцейських, які застрелили хлопця з іграшковим пістолетом у руках

Правоохоронці не розібралися в ситуації та відкрили вогонь.

Троє правоохоронців у Швеції відповідатимуть за трагедію, що сталася в серпні минулого року. Тоді представники поліції стріляли в 20-річного Еріка Торелла, повідомляє ВВС.

Мама загиблого Катаріна Содерберг наголошує, що в її сина був синдром Дауна. Він пішов із дому, а в руках мав іграшковий пістолет. Жінка згадує про свого сина, як про "найдобрішу людину в світі". Вона переконана, що "він би й мухи не образив", та сподівається на встановлення правди і покарання винних.

Відео Французькі поліцейські застрелили чоловіка, який вчинив стрілянину у Страсбурзі

Терористичне угруповання "Ісламська держава" взяло на себе відповідальність за теракт у Страсбурзі. Напередодні французька поліція застрелила чоловіка, що відкрив вогонь поблизу різдвяного ярмарку в місті. 

Французькі поліцейські застрелили чоловіка, який вчинив стрілянину у Страсбурзі

У день трагедії поліцейські отримали сигнал про те, що у Стокгольмі помітили чоловіка зі зброєю. Офіцери знайшли Торелла в житловому будинку в районі Васастан і наказали йому кинути пістолет на землю. Цю вимогу він не виконав, тож по хлопцеві відкрили вогонь. Одразу після стрілянини Торелла доставили до найближчої лікарні, де він незабаром помер.

Зараз двох поліцейських звинувачують у непрофесійній поведінці, одного – у вбивстві. "Я дійшов висновку, що поліцейські не слідували всім інструкціям, яким повинні були слідувати, і якби вони це зробили – вони б зрозуміли, що Ерік не був для них загрозою. Не можна допустити, щоб таке трапилося знову", - заявив прокурор Мартін Тіден.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин