У Швейцарії хочуть легалізувати евтаназію для здорових людей

Швейцарська влада намагається обмежити в'їзд в країну людям, що збираються добровільно піти з життя, а організації хочуть цю процедуру узаконити повністю.

Швейцарська організація Dignitas, яка надає допомагає невиліковно хворим пацієнтам добровільно піти з життя, хоче добитися законного статусу евтаназії і для здорових людей.

Про це заявив засновник організації Людвіг Мінеллі. Він розповів про свою бесіду з подружньою парою з Канади. Здорова жінка, чий чоловік хворий, хоче шляхом евтаназії піти з життя разом з ним.

Юрист за професією, Мінеллі сказав, що його організація звернеться до судових інстанцій для вирішення питань про можливість легальної допомоги цим людям.

Зараз законодавчі органи Швейцарії переглядають правові акти, що стосуються евтаназії. Вони мають намір обмежити в'їзд в країну людям, що збираються добровільно піти з життя. Міністр юстиції країни заявив, що пропозиції про зміну законодавства будуть внесені ним протягом двох місяців.

Евтаназія – це практика припинення (або скорочення) лікарем життя людини (чи тварини), яка страждає на невиліковне захворювання, відчуває нестерпні страждання, на задоволення прохання хворого в безболісній або мінімально болісній формі.

В Європі евтаназія легалізована в Нідерландах, Бельгії та Люксембурзі. У Швейцарії лікар також може допомогти піти з життя безнадійно хворій людині, а саме, дати їй препарат, який хворий має ввести собі самостійно.

Читайте також:

Американська медсестра вбивала пацієнтів вибілювачем

У США викрили "Клуб самогубців"

Телеглядачі Великобританії побачили в ефірі евтаназію

В Італії суд дозволив евтаназію жінці, яка лежала в комі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: