У Швейцарії вибухнув контейнер зі зразками "свинячого грипу"

В результаті вибуху постраждала одна людина. У свою чергу експерти стверджують, що небезпеки зараження немає.

В Швейцарії вибухнув контейнер, в якому перевозилися ампули із зразками вірусу "свинячого грипу".

Фахівці перевозили зразки вірусу поїздом і повинні були доставити їх в Швейцарський національний центр досліджень грипу в Женеві. Місцева поліція повідомила, що вибух стався в результаті реакції під впливом сухого льоду, за допомогою якого охолоджувалися ампули. В результаті події постраждала одна людина.

За словами фахівців, штам вірусу "свинячого грипу", зразки якого перевозилися в контейнері, відрізняється від штаму H1N1, який став причиною зараження декількох тисяч людей в Мексиці, США та інших країнах. У зв'язку з цим вірус з контейнера не представляє небезпеки для здоров'я людей. Тим часом поліція зупинила потяг, в якому везли контейнер, не доїжджаючи міста Лозанни.

Епідемія "свинячого грипу", яка розпочалася недавно в Мексиці, розповсюдилася вже на декілька країн у різних континентах. За останніми даними, в Мексиці кількість смертних випадків, які наступили в результаті захворювання "свинячим грипом", збільшилася до 149 людей, 1995 людей госпіталізовано.

Випадки захворювання зафіксовані також в Іспанії, Шотландії, Канаді і США. Американська влада оголосила надзвичайний стан у зв'язку зі зростанням кількості заражених. Новий вірус комбінує генетичний матеріал грипу свиней, птахів і людини.

Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила спалах "свинячого грипу" в Північній Америці "загрозою охороні здоров'я міжнародного рівня".

Читайте також:

Рівень загрози свинячого грипу підвищили до четвертого

Огляд смертельних епідемій останніх років

Батьківщиною свинячого грипу є Європа, а не Мексика

В Мексиці померло ще 49 людей. Імовірно - від свинячого грипу

В Україні немає ліків від свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: