У Швеції зіткнулися два пасажирські пороми. Постраждали 15 людей

В результаті зіткнення поромів постраждали 15 людей, п'ятеро госпіталізовані. Серед майже двох тисяч пасажирів обох поромів піднялася паніка.

Щонайменше 15 людей постраждали в результаті зіткнення пасажирських поромів "ХСК Готландія II" і "M/С Готланд" 23 липня недалеко від Стокгольма.

 

За словами представників місцевих служб порятунку, п'ятеро потерпілих одержали серйозні травми і були госпіталізовані. Всього на борту поромів знаходилися 1870 пасажирів і 95 членів екіпажа. Обидва пороми курсують між материком і островом Готланд.

 

Пасажири поромів, які додзвонилися в місцеві видання, відзначають, що спочатку подумали про те, що судна сіли на мілину - вони почули характерний скрегіт. При цьому багато пасажирів кричали і хвилювалися. В той же час персонал просив їх не панікувати.

За даними журналістки газети Aftonbladet, що знаходилася на борту "ХСК Готландія II", який йшов з міста Вісбю на острові Готланд в Нюнесхамн, на поромі було багато дітей. Вона також відзначила, що капітан порома був настільки приголомшений, що ледве міг говорити. Крім того, журналістка відзначила, що інформації про подію потерпілим не надходила, що створювало додаткову паніку.

У компанії Destination Gotlands Aftonbladet заявили, що вже переговорили з капітанами обох поромів, проте поки не говоритимуть, що саме вони сказали про причини аварії.

Обидва пороми зараз знаходяться в порту Нюнесхамн.

Читайте також:

В Перу автобус в’їхав в будинок: дев’ять осіб загинули

У Сан-Франциско зіткнулися два потяги: понад 40 людей постраждали

У Грузії в прірву зірвався автобус з підлітками

В Японії перевернувся автобус зі школярами. Один хлопець загинув

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: