У Швейцарії міністр оборони їздить на роботу на велосипеді

Глава швейцарського оборонного відомства їздить з дому на роботу на велосипеді, причому іноді забороненими доріжками.

Міністр оборони Швейцарії Улі Маурер їздить на роботу на велосипеді, як і 400 тисяч пересічних швейцарців.

Шлях до Федерального палацу в кантоні Берн, де розташоване відомство, займає у 59-річного міністра близько години. "Набагато приємніше починати робочий день з сеансу спорту: це приносить нам фізичне та емоційне задоволення", - зізнався Маурер.

У глави швейцарського Міноборони кілька велосипедів: під час дощів він використовує армійський, в сонячну погоду їздить на спортивному. У машину він пересідає тільки у разі зливи та снігопаду. При цьому Маурер щоразу обирає іншу дорогу - але не заради безпеки, а просто тому, що набагато приємніше щодня бачити нові пейзажі.

Водночас його улюблений маршрут журналісти розкритикували: виявляється, не всіма дорожками від Мюнсінгена до центру Берна дозволяється їздити на велосипедах. Деякими стежками на березі річки Ааре проїзд заборонено.

"Тепер міністрові оборони Улі Маурер залишається тільки побажати, щоб міністр транспорту Моріц Лоейнбергер, не виявився читачем "Cooperation" і не вліпив би своєму колезі на одному із засідань Федеральної Ради штраф за їзду в забороненій зоні", - з іронією зазначили ЗМІ.

Улі Маурер - єдиний міністр, який не має університетського диплому. Він стверджує, що ніколи не прагнув обіймати високі посади. І хоча професійної кар'єри Маурер не зробив, проте в армії дослужився до майора, а в світі політики пішов ще вище. З 1991 року - національний радник, з 1996 по 2007 рр. - президент правої консервативної Народної партії Швейцарії. У 2008 році Маурер був обраний до правлячої сімки країни, ставши ювілейним, 111-м за рахунком історичним, федеральним радником Швейцарії.

Читайте також:

Гордон Браун кричав на Блера перед відставкою: "Ти зруйнував моє життя!"

Екс-міністр розповів, як Єльцин "розіграв" путч, а сам пив горілку в підвалі

Вчитель фізкультури напав на турецького міністра та зламав йому ніс

Британський міністр уклав гей-шлюб із своїм колегою-однопартійцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: