У Швейцарії розбився екстремал, який проходив у справі про розмальовану Мустангом зірку у Москві

Про смерть Широкожухова повідомили його батько і друзі.

У Швейцарії в горах загинув російський бейсджампер Олексій Широкожухов, що проходив у справі про фарбування у кольори українського прапора зірки на висотці у Москві.

Про смерть 29-річного хлопця повідомив його батько Олександр Карпухін.

ВідеоУ Росії суд назначив компенсацію звинуваченим у справі пофарбування зірки на московській багатоповерхівці

"Двадцять сьомого липня в горах Швейцарії при виконанні бейс-стрибка загинув мій син Олексій", — написав він у Twitter.

Також про смерть Широкожухова повідомив його друг Олександр Погрєбов, який також проходив у справі про фарбування зірки.

Друзі екстремала розповіли "Московскому Комсомольцу", що Широкожухов загинув, виконуючи стрибок з небезпечноюї за формою гори висотою 700 метрів.

27 июля при совершении бэйс прыжка в Швейцарии погиб Наш друг Алексей Широкожухов Вот номер карты отца Алексея сейчас им нужна Наша помощь.Карта сбербанка 5469 3800 3993 9771 Карпухин Александр Евгеньевич

Опубліковано Александром Погребовим 28 липня 2017 р.

Нагадаємо, в ніч на 20 серпня 2014 року відомий український руфер Мустанг розфарбував зірку на багатоповерхівці у Москві в кольори прапора України. У той же день четверо бейсджамперів - Анна Лєпьошкіна, Олександр Погрєбов, Олексій Широкожухов і Євгенія Короткова – зістрибнули з московської висотки з розмальованої зіркою, за що їх і заарештували, незважаючи на те, що Мустанг надав російським слідчим докази своєї причетності до цього інциденту.

У вересні 2015 року Таганський районний суд Москви виправдав чотирьох бейсджамперів, які проходили по справі про фарбування зірки в кольори прапора України на сталінській висотці у Москві.

Залиште свій коментар