У Швейцарії вбили собаку, за яку хазяйка не заплатила державний податок

Трирічного пуделька вбила міська влада, бо його хазяйка забула вчасно заплатити податок на домашніх тварин. Заплатити пізніше дамі не дозволили.

У швейцарському містечку Роконвільє представники місцевої влади вбили собаку, за яку господиня не заплатила державний податок у розмірі 50 швейцарських франків.

Як повідомляє видання La Stampa, даний інцидент викликав вкрай негативну реакцію з боку, в тому числі, і світової громадськості.

"Попрощатися з життям за 50 швейцарських франків, або 38 євро. Отака сумна доля трирічного пуделька. Міська влада вбила собачку, тому що її господиня, пані Марілена Іаннотті забула заплатити податок на домашніх тварин.

Агенти, повідомляє брат Марілени, забрали пуделя й навіть не захотіли слухати, що дама готова негайно заплатити потрібну суму", - пише видання.

Подібні дії влади узаконені 4-ю статтею кантонального закону з податку на собак від 1904 року.

Рішення нинішньої влади викликало бурхливу полеміку і навіть погрози вбити мера: "Мені писали з Англії, Сполучених Штатів. Оскаженілі анімалісти, екстремісти, готові на все заради справедливості, - заявив мер містечка Флавіо Торті.

La Stampa уточнює, що в кінці минулого року було поширено повідомлення про те, що власники собак повинні сплатити щорічний податок в 50 франків, інакше тварин можуть убити.

Читайте також:

Американка повісила, а потім спалила собаку, який згриз її Біблію

Знахар відрізав вуха собаці, щоб вилікувати дитину від переляку

Вперше в Україні людину ув'язнили за знущання з тварини

Дві жінки через заздрість убили вилами кота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: