У Швейцарії заборонили паранджу

За відповідний документ проголосував 101 депутат Нижньої палати, проти виступили 77. Для вступу в силу цей закон має ще отримати схвалення Верхньої палати.

Більшість депутатів парламенту Швейцарії 28 вересня схвалили законопроект, що забороняє носіння на вулиці і в громадських місцях нікаба (паранджи) та інших елементів одягу, що приховують особу.

За відповідний документ проголосував 101 депутат Нижньої палати, проти виступили 77. Для вступу в силу цей закон має ще отримати схвалення Верхньої палати.

Документ був розроблений і запропонований на обговорення представниками правої Швейцарської народної партії, яка виступає за обмеження імміграції та прискорену інтеграцію вже прибулих іноземців у місцеве суспільство.

У числі іншого законопроект зобов'язує відкривати обличчя всіх людей, що звертаються до органів влади, а також користуються громадським транспортом. Автори документа наполягають, що його прийняття дозволить підвищити рівень вуличної безпеки, оскільки позбавить можливості злочинців ховати обличчя.

Яке покарання застосовуватиметься до людей, що порушує цей закон, поки не відомо.

Раніше закони, що забороняють людям приховувати своє обличчя в громадських місцях, прийняли Франція, Бельгія і Нідерланди.

Згідно ісламської традиції, жіночий одяг повинен закривати все тіло, за винятком кистей рук та обличчя. Носіння одягу, що приховує все обличчя, обов'язковим не є і відноситься не до релігійних, а до національних традицій різних народів Азії і Африки.

Читайте також:

У Парижі мусульманам заборонили молиться на вулицях міста

У Криму мусульманкам заборонили фотографуватися на права в хіджабі

В Австралії поліцейським дозволили зазирати під паранджу

В Данії мусульманок зобов'язали знімати паранджу в транспорті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: