У Сибіру стався потужний шестибальний землетрус

Вранці 10 лютого були зафіксовані підземні поштовхи на Алтаї, в Хакасії, Красноярському країн Росії. Сила землетрусу становила 5,5 балів.

У кількох регіонах Сибіру вранці 10 лютого були зафіксовані підземні поштовхи. Повідомлення про коливання ґрунту надійшли з Алтайського краю, Хакасії, Кемеровської області, Красноярського краю та деяких інших областей.

За даними американських сейсмологів, епіцентр землетрусу був у 170 кілометрах від Абакана, а магнітуда поштовхів становила 5,5 - 6,1.

Даних про потерпілих і руйнування немає. Проте зв'язок із 30 невеликими населеними пунктами, розташованими в районі епіцентру, перерваний. Туди виїхали співробітники МНС Росії. У регіоні спостерігаються перебої зі стільниковим зв'язком, але вони викликані великою завантаженістю мережі.

Надзвичайні служби повідомили, що необхідності в евакуації населення немає. Дітей вивели зі шкіл і дитячих садів на вулицю. Прес-служба Саяно-Шушенської ГЕС повідомила про те, що робота станції не порушена: греблі ГЕС можуть витримати поштовхи до 8 балів.

Читайте також:

У Росії лютують 50-градусні морози

Третина росіян вірить, що Сонце обертається навколо Землі

В Угорщині стався найсильніший з 1985 року землетрус

Над Землею спалахне "друге Сонце"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: