У Siemens пообіцяли завадити Росії встановити у Криму нелегально завезені турбіни компанії

Наразі компанія проводить перевірку чуток щодо ввезення на півострів своєї техніки.

Німецька компанія Siemens, яка, за повідомленням агентства Reuters, надала РФ техніку для ввезення до анексованого Криму, оприлюднила офіційну заяву щодо чуток.

Відповідний текст заяви було розміщено на офіційному сайті корпорації.

У заяві представники компанії зауважили, що буде проведена ретельна перевірка усіх фактів.  

"У нас немає переконливих доказів про можливу доставку наших турбін до Криму. Проте, ми серйозно ставимося до подібних чуток і створили спеціальну групу, яка займеться перевіркою фактів.

Якщо мало місце будь-яке перенаправлення нещодавно куплених турбін до Криму, це означатиме пряме порушення контрактних зобов'язань.

Siemens неодноразово попереджав своїх клієнтів про те, що Siemens дотримується всіх норм контролю щодо обмеження експорту.

Siemens прийняв всі можливі юридичні і прийме всі операційні заходи, аби уникнути нелегального використання устаткування, зокрема, не надаватиме ніяких послуг з доставки, установки, введення в експлуатацію і сервісного обслуговування.

"Ми продовжимо повне співробітництво з усіма зацікавленими особами", - йдеться у тексті заяви.

Нагадаємо, що раніше німецька компанія Siemens заборонила використовувати турбіни для електростанцій в окупованому Криму.

Про це заявляв заступник голови українського Мін'юсту Сергій Пєтухов.

За його словами, "в контракті німецької фірми внесені пункти, які забороняють використовувати ці турбіни на території Криму".

Залиште свій коментар