У силовиків є всі дані на організаторів терактів в московському метро

У Москві повідомили про наявність усіх матеріалів по терактам у мтеро. Що стосується учасників і організаторів цього злочину, то по всіх з них вже є повні відомості.

Силові структури мають в своєму розпорядженні повні відомості про учасників та організаторів терактів, скоєних на станціях "Луб'янка" і "Парк культури" московського метрополітену 29 березня цього року, заявляють у Національному антитерористичному комітеті (НАК).

"По терактам у Москві всі матеріали зараз знаходяться в судовому розгляді. Що стосується учасників і організаторів цього злочину, то по всіх з них вже є повні відомості. Частина з них, тих, хто не був ліквідований в ході контртерористичних операцій, притягуються до кримінальної відповідальності ", - заявив на прес-конференції перший заступник керівника апарату НАК Євген Ільїн.

Ільїн висловив надію на те, що лідер чеченських бойовиків Доку Умаров буде включений і до списку санкцій ООН.

"Останні рішення американської сторони про включення до списку санкцій Доку Умарова дають нам підстави для того, щоб спільними зусиллями внести це прізвище і до списку санкцій ООН", - сказав Ільїн.

Декількома днями раніше Державний департамент США офіційно включив лідера північнокавказьких бойовиків Доку Умарова до переліку терористів.

Нагадаємо, вранці 29 березня на станціях московського метро "Луб'янка" і "Парк культури" прогриміли два вибухи. Вибухові пристрої привели в дію смертниці. Жертвами терактів стали 40 осіб, більше 90 постраждали.

Особи обох терористок встановлені. Вибух на "Луб'янці" здійснила уродженка Дагестану Маріам Шаріпова, 1982 року народження. За наявними даними, вона була дружиною чинного на території Дагестану банд ватажка Магомедалі Вагабова. Смертницею, що призвела в дію бомбу на станції "Парк культури", була Джанет Абдурахманова (Абдулаєва) 1992 року народження, яка проживала в Хасавюртовському районі Дагестану.

Читайте також:

США внесли Доку Умарова до списку міжнародних терористів

Оприлюднене звернення терористок-смертниць із московського метро (відео)

Російські спецслужби планують знайти Доку Умарова найближчим часом

Доку Умаров попередив Москву про подальші терористичні атаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: